Ziemassvētku dāvanas ar bildēm

Ziemassvētki ir gada svētākais laiks, kad gribās darīt ko jauku ar saviem mīļajiem. Vai tā būs kopīga pasēdēšana pie bagātīgi klāta galda, vai došanās uz Baznīcu – katram ir sava svētku sagaidīšanas tradīcija. Viena kopīga lieta, ko dara katrā ģimenē katros svētkos ir dāvanu pasniegšana. Ja šogad esi vēlējies pasniegt kādu personisku dāvanu, tad, iespējams, šis saraksts būs tev noderīgs. Esam apkopojuši, kā pasniegt ļoti personiskas dāvanas, iekļaujot savas un mīļā cilvēka fotogrāfijas.

Kalendārs

Ja ir grūti izlemt, kāda viena bilde būtu labākā, lai to pasniegtu kā dāvanu, tad kalendāra izveidošana ir lieliska ideja, kā izvēlēties 12 labākās fotogrāfijas. Dodies uz drukāšanas salonu, kas piedāvā šādus pakalpojumus un izveido personalizētu kalendāru. Katram mēnesim izmeklē īpaši piemērotu bildi, piemēram, vasarā pie jūras, bet ziemas mēnešos uz kalna ar ragavām. Pats jau laicīgi vari īpaši atzīmēt datumus, kuri jums ir svarīgi: dzimšanas dienas, gadadienas un citus datumus.

Foto kolāža

Ja vēlies ik dienu raudzīties uz skaistām fotogrāfijām, tad izveido to kā gleznu – kolāžu. Kolāža arī ir labs veids, kā apvienot kopā daudz bildes vienā skaistā kompozīcijā. Skaties, lai bildes nav pārāk mazas, ir secīgi apvienotas un lai nav pārāk raibs kopskats. Kolāžai klāt piemeklē speciāli izmeklētu rāmīti, kas vēl vairāk izcels bildes. Kolāžas var veidot tik lielas, lai var pielikt pie sienas, ka arī mazāka izmēra, paredzētas uz rakstāmgalda vai citas virsmas.

Spilvens

Nav labāks veids, kā pateikt “Saldus sapņus”, kā izveidot skaistu apgleznot spilvenu. Jo spilvens ir tas priekšmets, uz kura tu aizej gulēt, un uz kura pamosties – tad kāpēc gan nepamosties ar skatu uz mīļoto cilvēku un iegūt pozitīvas emocijas jau no paša rīta. Tā ir lieliska iespēja arī uzdāvināt noderīgu ārstniecisku spilvenu, kuru sen jau vēlaties iegādāties.

Kosmētikas somiņa

Lieliska dāvana draudzenei vai māsai, kura allaž atrodas vannasistabā, lai uzpūderētu degunu. Mazs ceļojuma komplekts ar personalizētu jauku bildi vienmēr liks atcerēties par mājām vai draudzību. Vari būt drošs, ka šis priekšmets vienmēr būs līdzi, lai kur arī cilvēks neatrastos.

Magnēti

Virtuve ir vieta, kur satiekas visa ģimene kopīgi pabrokastot vai pusdienot. Izveido dažādus personalizētus magnētus, ko piespraust pie ledusskapja, lai katru reizi, kad to vērsi vaļā, atceries par sev mīļajiem cilvēkiem. Magnētus var piespraust ne tikai pie ledusskapja, bet arī, piemēram, vannasistaba pie spoguļa metāla malas vai jebkur citur. Tie savā veidā būs kā mazas gleznas.

Spēļu kārtis

Vai esat lieli kāršu spēlētāji? Ja mēdzat pavadīt vakarus kopā uzraujot kādu Duraka partiju, tad vari personalizēt savas spēļu kārtis ar kopīgām bildēm. Redzēsi, cik kāršu spēle kļūs īpašāka un interesantāka, ja varēsi vērot savas un pārējo bildes. Vari izveidot katrai kāršu krāsai savu personalizētu cilvēku, ja ģimenē esat četri. Un kā džokera kārti izveidot mājdzīvnieka bildes. Izdomā dažādas interesantas variācijas, ko un kā apvienot vienā kāršu komplektā.

Puzle

Šī ir vēl viena jautra nodarbe, kas patīk gan maziem, gan lieliem. Ja plāno dāvināt pieaugušajam, tad izvēlies ļoti krāšņu bildi un daudz spēļu kauliņus. Pavadiet kopā vakaru, liekot puzli ar jūsu bildi. Mazākiem spēles cienītājiem kauliņu skaitu jāsamazina, lai viņiem būtu prieks, par ātri izveidotu bildi.

Telefona vāciņš

Mobilais telefons ir tā iekārta, kas cilvēkam ir teju līdzi katrā situācijā. Tu vari šo dāvanu izveidot ģimenes locekļiem, it īpaši vecvecākiem, kuriem patīk rādīt savu bērnu un mazbērnu bildes – parūpējies, lai bildes vienmēr ir kopā ar viņiem.